24 listopada odbyły się w naszej szkole ANDRZEJKI zorganizowane przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Samorząd Uczniowski Gimnazjum z opiekunkami: p. Małgorzatą Krzemińską i p. Moniką Łyczkowską.

Tego dnia na uczniów Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym czekało dużo atrakcji. Na początku głos zabrała p. dyrektor Maria Trzcińska, która poinformowała zebranych o listopadowych sukcesach uczniów oraz wprowadziła w magiczny świat wróżb, życząc wszystkim udanej zabawy.  Później przewodnicząca SU Natalia Okońska zapoznała zebranych z atrakcjami przygotowanymi na ten dzień przez organizatorów. Pierwszą z nich był konkurs na najpiękniejszy strój andrzejkowy. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że wyobraźnia naszych uczniów jest nieograniczona, stroje były fantastyczne. Jury w składzie: p. Tomasz Zieliński, p. Robert Rzeszotarski, Dominika Sobocińska i Jakub Czarnomski miało ogromne trudności z wyborem najciekawszego przebrania. Ostatecznie wyróżnione zostały: Kinga Rososińska i Agnieszka Chocholska.  Na uczniów czekały również wróżki i czarodzieje przepowiadający przyszłość. Największa kolejka chętnych ustawiała się jednak do p. Edyty Szablewskiej, która z ogromną precyzją malowała twarze wszystkim chętnym uczniom. Przez cały czas trwania dyskoteki andrzejkowej odbywał się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony został na SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Serdecznie dziękujemy Pani Edycie Szablewskiej oraz wszystkim Rodzicom piekącym ciasta za ich bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w działania szkoły.