FINAŁ KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO "WONDERFUL UNITED KONGDOM"

06 czerwca 2017 roku finaliści konkursu języka angielskiego "Wondeful United Kingdom" zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród. Zadaniem konkursowym, którego pomysłodawcą była pani Monika Jagiełło-Salak (nauczyciel języka angielskiego), było stworzenie prezentacji multimedialnej o Zjednoczonym Królestwie, w której zamieszczone informacje były napisane w języku angielskim. Jury powołane przez dyrekcję Zespołu Szkół w Borkowie Kościelnym oceniło ponad 20 prac ze szkół podstawowych powiatu sierpeckiego i wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce Kamil Wojtas     Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

II miejsce Oliwia Ożdzińska   Zespól Szkół w Borkowie Kościelnym

III miejsce Tomasz Mirecki     Szkoła Podstawowa w Lelicach

KONKURS LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM "BRITISH SPELLING"

6 czerwca 2017r. odbył się konkurs literowania w języku angielskim "British Spelling", którego pomysłodawcą konkursu oraz przewodniczącą jury była pani Monika Jagiełło-Salak.

Konkurs przebiegał dwuetapowo. Na pierwszym etapie uczniowie musieli zapisać literowane wyrazy oraz krótkie dyktando. Natomiast na drugim etapie to uczniowie literowali wylosowane zestawy wyrazów. Laureatami konkursu zastali:

I miejsce Maciej Kiełbasa Szkoła Podstawowa w Lelicach

II miejsce Nadia Chochlińska Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu