W dniu 9 września 2017 r. w Ośrodku Charytatywno-szkoleniowym im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie odbyło się spotkanie wolontariuszy, którzy wzięli udział w kampanii „Pola Nadziei”. 
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy IIa i IIIb: Weronika Kisielewska, Katarzyna Błażejewska, Ewa Mierzejewska, Weronika Kisielewska, Klaudia Cywińska, Dominika Sobocińska wraz z opiekunem Małego Wolontariatu p. Iwoną Szczepańską. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich przybyłych gości i wręczeniem najbardziej zaangażowanym i wyróżniającym się wolontariuszom drobnych upominków.
Z naszej grupy otrzymały je Klaudia Cywińska i Dominika Sobocińska. Następnie odbyła się Msza Święta celebrowana przez ks. Adama Przeradzkiego. W dalszej części od godziny 11:00 do godziny 20:00 odbywały się gry i zabawy. Uczestnicy zostali podzieleni na 5 grup i zdobywali punkty dla swoich drużyn w konkurencjach: budowanie mostów ze skrzynek, budowle z patyczków i kubeczków, jazda drużynowa na nartach, uszczelnianie rury wypełnionej wodą, mecz w siatkówkę-balonami wypełnionymi wodą. Drużyny też zmierzyły się ze sobą w posługiwaniu się mapą w lesie. O godzinie 17:30 była kolacja- grill, ciąg dalszy zabawy i dyskoteka w piasku po kostki. Tę niesamowitą zabawę prowadzili i zorganizowali dwaj animatorzy: Maciej i Igor. Około godziny 23:00 zmęczeni ale radośni i zadowoleni wróciliśmy do Borkowa Kościelnego.