15maja 2018r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się szkolny konkurs MAM TALENT. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas 0-VI.

Konferansjerzy – Julia Jaworska i Jan Lipka z przejęciem zapowiadali występy swoich koleżanek i kolegów. Wśród występujących nie zabrakło wyśmienitych tancerzy, piosenkarzy, recytatorów i muzyków. Wszyscy artyści  wykazali się niezwykłym talentem i odwagą- wszak stanąć przed wymagającą publicznością to nie lada wyzwanie.

Jury w składzie: p. Danuta Waćkowska, p. Iwona Szczepańska, p. Zofia Gutkowska oraz gospodarze klas IV-VI, po burzliwych naradach, przyznało następujące nagrody
i wyróżnienia:

I miejsce – Amelia Marlęga

II miejsce – Zuzanna Radwańska i Mikołaj Zakrzewski

III miejsce – Maja Woźniakowska

Wyróżnienia: Gabriela Falińska i Kacper Szczelaszczyk, Alicja Kanigowska, Magdalena Wiśniewska, Maria Szczelaszczyk, Radosław Rutkowski, Jan Lipka.

Wszyscy uczestnicy pokazali, że nie marnują swych talentów, a wręcz przeciwnie- pomnażają i dzielą się nimi z innymi. Mamy nadzieję, że za rok przybędzie tych śmiałków, którzy odważnie staną oko w oko z publicznością, by zaprezentować to, co osiągnęli ciężką pracą.

Gratulujemy artystom!