Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni w roku, w których wnuczęta pragną wyrazić swoją wdzięczność za ich dobroć, miłość, opiekę. Dlatego aby podziękować im za trud i poświęcenie w ostatni zimowy dzień stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego zaprosiły Babcie i Dziadków na montaż słowno – muzyczny pod hasłem „Koncert życzeń dla Babci i Dziadka”. Goście licznie przybyli na uroczystość.

Na początku zaproszeni Goście obejrzeli prezentację multimedialną zawierającą zdjęcia ich wnucząt. Potem były wiersze, piosenki i  tańce. Dziadkowie z  dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Na twarzach Gości widać było ogromną radość i wzruszenie. Uświetnieniem części artystycznej najmłodszych były występy starszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne pod kierunkiem p. Marii Sobolewskiej.

Po zakończeniu części artystycznej Dyrektor Szkoły Podstawowej  - p. Maria Trzcińska podziękowała wszystkim  artystom,  złożyła życzenia Gościom oraz zaprosiła na dalszą część uroczystości - słodki poczęstunek.  Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie upominków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Część artystyczną przygotowała wychowawczyni  – p. Marzanna Grabowska we współpracy z p. Magdaleną Chojnacką i  p. Jolantą Szulecką. 

 

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno wnuków jak i Dziadków!