Karnawał to czas zabaw, balów i  wspólnego biesiadowania. To też czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się  13 lutego 2018 roku.  Uroku  zabawie choinkowej dodał odpowiedni wystój  sali, a także magia stroju biesiadników. Tylu rozbójników, piratów, batmanów, księżniczek nie zobaczymy na żadnym innym balu, jak tylko na karnawałowym.

Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego dnia nie mogło zabraknąć. Nad prawidłowością przebiegu konkursów czuwało jury. Na  zwycięzców czekały nagrody.  O przygotowane atrakcje dla klas 0-VI zadbały panie: Marzena Grabowska  i Iwona  Szczepańska oraz dla uczniów  klasy VII i gimnazjum panie: Urszula Chojnowska i Marta Dropiewska. Muzykę i oprawę medialną zapewnił Samorząd Uczniowski.

Punktem  kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór Króla i Królowej  Balu. Zostali nimi: Ewelina Popielska z klasy I, która zaprezentowała się w stroju Elzy oraz Jakub Piórkowski z klasy IVa, który wcielił się w postać barona. Wybrana para odtańczyła swój zwycięski taniec. Gratulujemy! Zaskakującym momentem podczas zabawy było pojawienie się na parkiecie Myszki Miki i Mini, którzy  w rytm najnowszych przebojów doskonale bawili się z dziećmi oraz chętnie pozowali do zdjęć. Najbardziej oczekiwanym momentem było spotkanie z Mikołajem, który przyjechał z dalekiej Laponii z dużym workiem prezentów. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Następna zabawa za rok. Do zobaczenia!

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc.