25 października 2019 r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród  VI edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o św. Janie Pawle II. W konkursie brało udział 13 szkół z powiatu sierpeckiego. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Sołdański, Natalia Szymańska, Magdalena Woźniak, Marcin Czermiński, Nadia Jaworska, Patrycja Bartczak, Oliwia Laskowska, Weronika Sosnowska, Maja Nadolska, Jan Lipka, Julia Jaworska i Aleksandra Rosińska.

Wśród laureatów znaleźli się:

·         w kategorii klas I – III -Jakub Sołdański z kl. I a –II miejsce oraz Natalia Szymańska z kl. I b – wyróżnienie;

·         w kategorii klas IV – VI - Weronika Sosnowska z kl. VI a – wyróżnienie;

·         w kategorii klas VII – VIII – Maja Nadolska z kl. VII a– wyróżnienie.

Nagrodzeni uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pań: Iwony Szczepańskiej, Weroniki Łempkowskiej i Moniki Łyczkowskiej.

                               Po wręczeniu nagród uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II, który przygotowali pod kierunkiem pań: Marii Sobolewskiej, Małgorzaty Korpolińskiej, Anity Marlęgi i Moniki Łyczkowskiej.

                               Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Pracownikom oraz Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej  w Szczutowie za ciepłe przyjęcie i serdeczną atmosferę.